В ПР є надзвичайно потужне КГБістсько-путінське крило, яке працює на ліквідацію незалежності України, заявив нардеп Сергій Головатий. Колесніченка свої ж вважають ідіотом і дебілом. Слова нардепа Вадима Колесніченка про те, що галицький діалект української мови є відрижкою, жорстко розкритикували не лише опозиційні політики, а й колеги по партії.

«Я не хочу коментувати висловлювання малоосвіченого дурня, по-іншому я не можу його назвати. Крім того, він ще й бреше, кажучи, що галицькі діалекти заполонили українське телебачення. Та на ТБ зараз української мови днем з вогнем не відшукаєш. Я впевнений, що такі провокації проводяться лише з метою розколу України і напруження ситуації в суспільстві перед виборами», — наголосив нардеп від НУ-НС Володимир Ар’єв, пише «Публичные люди».

Ще більш гостро відреагував на слова Колесніченка його товариш по фракції Сергій Головатий. «Ідіотів і дебілів я не коментую. Ви повинні розуміти, що це не приватна ініціатива Колесніченка, він взагалі не є автором цього (мовного) законопроекту. Він просто є інструментом Кремля, Луб’янки, Путіна, імперської Росії, причому одним з багатьох, що присутні у вищих ешелонах української влади», — заявив Головатий.

Він також додав, що мовне питання разом з релігійним стоїть на порядку денному проросійських сил, які виконують завдання, покладені на них для досягнення стратегічної мети – ліквідації незалежності і поглинання України Росією. «Ці сили — це, передусім, КПУ та велика частина Партії регіонів. Не всі, в ПР є своя структуризація, але там надзвичайно потужне КГБістсько-путінське крило. І не тільки в парламенті. Це крило присутнє і в Кабміні, і в Адміністрації президента Януковича, який сам не належить до цього крила», — підсумував нардеп.