Ярош проти ПорошенкоЗараз в Україні, відбувається протистояння між владою і Правим Сектором, не так давно ПС провів віче, а також свою прес-конференцію, було сказано багато, але от українці це не почули, бо всі центральні телеканали, блокували мовлення їхнього з’їзду, це прямо доводить протистояння Яроша і Порошенко.

В даний момент все українське суспільство підтримує Правий Сектор, ну може не всі, принаймні більшість, вони вважають, що прийшла пора нової революції, і що в результаті неї в країні буде порядок. В принципі це не дивує, згадуючи Майдан, там були такі ж гасла і вимоги, і що вони мають? Результат очевидний.


Ярош заявив, що вони можуть захопити владу хоч зараз, але не знають що з нею робити, ці слова смішні, враховуючи, то що саме ПС брав участь у переділі впливу на наркотрафік в Західній Україні, саме ПС з автоматами в руках, роблять те, що їм вигідно, прикриваючись гаслами про націю, і великим патріотизмом. Ми вже знаємо, що українці ласі на лестощі, і вони не можуть відрізнити реальність від неприкритої брехні, це їх найбільша проблема. Зараз ці дві «влади» розривають вже практично не існуючу країну і в підсумку вони остаточно її знищать, не залишивши нічого, а самі поїдуть куди не будь наприклад в Європу чи в ту ж Америку на ПМЖ.