У Севастополі залили фарбою зображення державного прапора на підпірній стінці мису Інженерний. Спостерігачі припускають, що це було зроблено 3 липня «на честь» Дня українського флоту.

Нагадаємо, що на мисі Інженерний проросійські та проукраїнські громадські діячі по черзі малюють державні та військово-морські прапори Росії та України.

Те, що сталося прокоментував один із натхненників української частини графіті Дмитро Білоцерковець: «Ми із жалем сприйняли цей акт вандалізму. Вважається, що фашистські настрої у сепаратистських організаціях на зразок Русского Блока, якраз і провокують суспільство до конфлікту і до таких от ситуацій, відповідальність за скоєне вони несуть у тому числі, що ще раз підтверджує необхідність їх заборони. Адже вони не займаються захистом верств населення, а лише заробляють доларові знаки собі до кишені».

«Взагалі ж, те, що сталося, — це крок боягузів, оскільки він зроблений анонімно, якщо у людей немає сил брати на себе відповідальність за вчинок, то такі люди не гідні навіть своїх нікчемних ідей», — додав він.

«Ця подія може спровокувати різні неприємні наслідки, тому я закликаю патріотів нашого міста та всієї нашої Батьківщини не піддаватися на провокацію. Ті «люди», які це зробили, не бажають співпраці і добросусідських стосунків між Україною та Росією і бажають лише конфлікту, з тієї причини, що фінансування вони отримують лише тоді, коли є напруга …», — вважає Білоцерківець.

«Але ми знову відновимо державний прапор і будемо це робити постійно, сил і можливостей у нас для цього достатньо», — пообіцяв активіст.