У США відбуваються масові відключення води Влада Детройта знову почали відключати водопостачання неплатникам. Місто постановив відключити близько 3000 домогосподарств додатково до відключеним 27000 в минулому році і не мають взагалі водопостачання 10 000.

Всього в Детройті, де за межею бідності живе 38% городян, не платить за воду 65 тисяч домогосподарств (множимо на неважливо яке колічечество членів сім’ї і порівнюємо з чисельністю населення Детройта — 670 000 чоловік) і загальний борг становить 49 мільйонів доларів. Та ж сама історія в Балтіморі, де влада навесні розіслали 25000 повідомлень неплатникам заборгували в загальній сумі 40 мільйонів доларів. Причому за рік число неплатників збільшилася на 20%, а сума боргу — на 33%.

Тотальний контроль населення з боку капіталу — одна з принад «самої вільної країни світу», яку Америка несе іншим країнам разом з пакетом так званих демократичних цінностей.

Отримуюча пенсію по інвалідності 672 долари і витрачає на оренду житла 600 $ американка запитує, «як жити?». А школи відкриваються раніше, щоб діти могли помитися в душі. Ті діти, яких ще не забрали у батьків через невідповідність життєвих умов, про що повідомляється в доповіді ООН, назвав відключення води тим, хто не може платити, порушенням прав людини.