Надмірна зрусифікованість Східної України ні для кого не є секретом. Така ситуація — наслідок не лише історичних умов та бездіяльності місцевої влади, але й небажання ЗМІ висвітлювати інформацію українською мовою та ознайомлювати громадськість із «незвичним» для Сходу поглядом на історію.

Подібний стан речей характерний і для Дніпропетровська. Саме тому, активна патріотично налаштована молодь міста ініціювала створення сайту «Молода Січ», який популяризуватиме українську культуру.

Січеслав – так називають Дніпропетровськ унаціонально-патріотичному осередку багатому на творчих обдарованих молодих людей, що роблять перші спроби в літературі та живописі.

Цей інформаційний ресурс сприятиме їх реалізації, а також створенню простору для дискусії про громадські, культурні, політичні події в Дніпропетровську та Україні, за для залучення молоді до обговорення актуальних суспільних проблем.

Сайт «Молода Січ» є позапартійним та некомерційним інформаційним ресурсом. Він виконує передусім культурно-просвітницьку роль.

Тут можна знайти цікаві аналітичні статті про українську культуру та історію, політичне життя міста та держави, ознайомитися із літературним доробком талановитої молоді, дивитися цикл передач «Очима культури» канадського професора – представника української діаспори Марка Роберта Стеха.

Успішного перегляду та цікавого читання!

Головний редактор сайту «Молода Січ» Ірина Сатарова