Профспілка пікетує КабмінПредставники українських профспілок проводять мітинг біля будівлі уряду з вимогою перегляду тарифів на газ і комунальні послуги.

Перегляд тарифів — це одна з вимог федерації профспілок (ФПУ). Про інші вимогах вони докладно виклали в листівках, які роздають і мітингуючим, і пресі. Серед вимог ФПУ — повне повернення заборгованості по заробітній платі ».

За інформацією профспілок, заборгованість по заробітній платі зросла за рік у три рази і зараз становить 2,5 млрд гривень ($ 120 млн). Також мітингувальники вимагають скасувати податок на пенсію. Крім того, серед вимог мітингувальників — індексація заробітної плати, пенсій та стипендій. Раніше федерації профспілок заявила, що має намір з 27 травня почати серію пікетів уряду.

Поряд з будівлею уряду проходить ще один мітинг. Це акція, що проводиться в підтримку ВІЛ-інфікованих людей. Хворі на ВІЛ вимагають, щоб в Україна негайно надала ліки антиретровірусної терапії, яка так необхідна хворим на ВІЛ та СНІД. За словами учасників мітингу, ліків вистачить лише на один місяць, і вони вимагають, щоб уряд негайно прийняв будь-які міри, щоб ліки нарешті з’явилися в Україні.