Українська Республіканська партія передала Президенту України Віктору Януковичу подарунок з нагоди дня народження.

Три роки тому, до 60-ти річчя п.Януковича, Львівська Крайова організація партії вручала Президенту символічний подарунок – пенсійне посвідчення, однак, головний пенсіонер країни натяку тоді не зрозумів. Два роки УРП просто ігнорувала свято Президента — і це не вплинуло на Гаранта.

Цього року, на 63-річчя В.Януковича, республіканці вдалися до вишуканішого подарунку. Панові Президенту надіслали картину Казимира Малевича “Чорний квадрат”. Звісно, надіслали копію, яку виявилось дуже легко виготовити і дарунок вийшов, з огляду на наше ставленя до президента, доволі дешевим – аркуш ватману формату А-4, трохи туші, декілька вправних рухів студента з партійної молодіжки.

Малевича вибирали свідомо. Він, як і Янукович, мають подібні за побудовою прізвища з однаковим закінченням, обидвоє за духом є російськими радянськими людьми та ще й однакового польського походження. Щоправда Малевич помер у 1935 р. Картину підібрали також знакову. Але аби не втомлювати пана президента важкими роздумами щодо змісту картини — викладемо свій підтекст у привітанні. Картина, на нашу думку, відображає наслідки правління Президента В.Януковича за останні три роки. На картині, як і в Україні, неможливо побачити за чорним — біле, за брехнею – правду, за смертю – життя. Суспільство загнане в рамки, усюди домінує чорний колір, навколо панує безнадія і пригніченість.

Якщо цього разу подарунок відомого художника (не плутати з міністром Малевим), до речі, родом з Києва, не вплине позитивно на політику Віктора Януковича, наступного разу республканці надішлють президенту іншу картину К.Малевича — “Червоний квадрат”. А що символізуватиме цей подарунок — панові президенту доведеться трошки напружитись. Хоча інтуїція Віктора Януковича ніколи не підводила.

З днем народження пане Президенте! І не забувайте, що Ви в Україні.

Заступник голови Української Республіканської партії

Ростислав Новоженець