Держкомітет з телерадіомовлення розсилає на обласні ТРК листи, у яких просить запустити програми щодо соцініціатив Януковича, а також про інші сюжети. Видання «Центр» наводить копію листа за підписом глави Держкомітету Олександра Курдіновича, направленого генеральним директорам обласних і регіональних держтелерадіокомпаній, ГТРК «Крим». Лист був розісланий 13 березня з позначкою «Терміново!».

Курдінович просить «терміново створити (або адаптувати існуючі формати теле- і радіопрограм) і запустити в ефір з 15 березня 2012 року спеціальні лінійки програм за участю керівників і/або представників органів місцевої влади, відомих фахівців і експертів».

Програми повинні бути присвячені «роз’ясненню й обговоренню соціальних ініціатив, озвучених президентом Януковичем на розширеному засіданні Кабінету Міністрів, що відбулося 7 березня 2012 року». Такі програми мають виходити в ефір не рідше двох разів у тиждень.

Звіт про результати керівники мають до 16 березня відправити факсом або на електронну пошту головного фахівця відділу координації висвітлення суспільно значимих заходів і реформ Держкомтелерадіо Олександра Поливача.

У цей же день Поливач розіслав у місцеві ТРК листи із проханням розмістити у вечірніх випусках новин або в рамках спеціальних рубрик наступні сюжети:

— про зустріч президентів України й Туркменістану,

— про зустріч українського президента із главою Верховної Ради й лідерами парламентських фракцій,

— про зустріч прем’єра Азарова із представниками іноземних компаній, які працюють в Україні,

— про ознайомлення Азарова з ходом будівництва метрополітену в напрямку станцій метро «Іподром» і «Одеська площа» у Києві.

Список сюжетів, рекомендованих для видачі в ефір ГТРК, був розісланий і 14 березня:

— про відвідування президентами України й Туркменістану вистави для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки,

— про чергове засідання Кабміну України,

— про засідання Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при президенті,

— про парламентські слухання на тему освіти в сільській місцевості.