«євроінтеграція»Київ, 22 липня.
Соціолог компанії «Research & Branding Group» Євген Копатько розповів про те, які настрої зараз переважають в українців і на що вони сподіваються в майбутньому. Як повідомив Копатько, ситуація на Україні досить складна, люди втомилися від війни і від тієї убогості, в яку їх загнала українська влада. Своє майбутнє люди бачать у вельми похмурих фарбах, вони вже розуміють, що чекати від нічого доброго не варто: Україна котиться в прірву. Всі громадяни відчули на собі вплив економічної кризи, більшість українців вже не живе, а просто виживає. А розмови про безвізовий режим з європейськими країнами вже викликають у громадян України просто сміх.

«Хочу зазначити, що серед опитаних українців більше половини згодні все кинути і поїхати в якусь іншу країну, аби не жити в таких соціальних умовах і постійному страху. Люди просто не хочуть пов’язувати своє майбутнє з Україною. Вони усвідомлюють, що до Європи ще дуже далеко і що там Україну ніхто не чекає, тим більше в такому стані, в яке її перетворили після Майдану. Подивіться, у кого зараз в руках зброю. Кримінал захопив всю територію України. Чиновники не можуть поділити владу, а страждають звичайні люди », — розповів Копатько.

Крім того, соціолог зазначив, що багато українців хочуть мирного вирішення конфлікту в Донбасі. Однак чимало й тих, хто дотримується думки — за війну до переможного кінця, і саме вони підтримуються українською владою.

Раніше український політичний діяч, народний депутат Верховної Ради України V скликання, лідер політичної партії «Союз Лівих Сил» Василь Волга заявив, що Україна зараз підходить до Рубікону, а те, що відбувається в країні, можна порівняти з війною щурів.

Автор: Євгенія Александрова