Міноборони вважає оптимальним варіантом передачу Росії в оренду полігону злітно-посадкових систем «НИТКА» у Криму. Про це заявив міністр оборони України Михайло Єжель під час зустрічі з начальником Генштабу Збройних сил Росії Миколою Макаровим, повідомляє прес-служба Міноборони.

«Ми отримали листа від Міноборони РФ з проханням розглянути пропозицію щодо передачі полігону «НИТКА» в оренду. Ми вважаємо це оптимальним варіантом, який дозволить постійно підтримувати належну готовність полігону для тренувань російських льотчиків», — сказав він.

«При цьому «НИТКА» залишиться у власності нашої держави. Україна буде отримувати орендну плату і не витрачати кошти на утримання «НИТКИ» та персоналу полігону», — зазначив Єжель.

Також міністр запропонував російський стороні розглянути можливість долучитися до реалізації проекту будівництва корабля класу «корвет», зазначивши, що Росія має величезний досвід та потенціал у галузі кораблебудування.

У свою чергу Макаров заявив: «Ми обов’язково розглянемо пропозицію щодо участі у програмі «корвет», а варіант з орендою полігону «НИТКА» є найоптимальнішим і взаємовигідним для наших країн».