У продовження: Саркозі – представник середнього класу, а Янукович…

300 українців задекларували свої доходи за 2011 рік на суму від 1 млн. грн до 1 млрд грн. Як повідомили у прес-службі Державної податкової служби України (ДПСУ), про це свідчать попередні дані аналізу поданих декларацій. Всього з початку року свої доходи за 2011 рік задекларували 200 тис. громадян на суму понад 5 млрд грн. Загалом повинні сплатити 115 млн. грн податків.

До речі, у Франції, наприклад, мільйонерів налічується приблизно 4 мільйони. Щоправда, не гривневих, а доларових, відтак «гривневих» мільйонерів французів, мабуть, взагалі без ліку. Президент цієї країни Ніколя Саркозі за своїми статкими, вочевидь, належить до французького середнього класу, що само по собі далеко віддаляє його від такого президента, як Янукович.

Не тільки Віктор Федорович, але його син уже фактично знаходиться у списку найбагатших українців.

Старший син президента Віктора Януковича — Олександр потрапив до рейтингу найбагатших українців. Такі результати шостого щорічного рейтингу «200 самих багатих людей України», який провів журнал Фокус.

Статки Януковича-молодшого журнал оцінив в 96,4 млн. доларів, завдяки чому син президента одразу посів 103 місце.

У той же час друге місце в рейтингу посів росіянин Вадим Новинський.

Бізнес-партнер Рината Ахметова за рік збільшив статки на 63% до 4,373 мільярди доларів. Йому вдалося обігнати практично беззмінних лідерів — Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова й Віктора Пінчука.

Водночас видання поки не повідомляє, хто потрапив у першу десятку.

Для складання рейтингу журнал оцінює тільки видимі активи компаній на підставі офіційних даних, публічної інформації, консультацій з експертами й даних, наданих самими власниками.

У рейтингу не оцінюються активи, що перебувають у пасивному управлінні, право власності учасника на які чітко не простежується, і особисте майно.