Районні адміністрації на Полтавщині проводять масовий набір соціальних працівників, які повинні будуть ходити по хатках і під виглядом надання соціальної допомоги агітуватимуть виборців проголосувати за Партію регіонів і її кандитатів до Верховної Ради. Джерело повідомляє, що на період виборів кількість таких працівників збільшиться втричі, а на останній перед голосуванням місяць, жовтень, оформлять на цю службу ще додатково по двоє людей.

Процес набору особисто контролюють голови райдержадміністрацій, які всі як один є членами Партії регіонів. Підбір людей дуже контрольований. Головна вимога – жінки (а саме вони є со ціальними працівникми) повинні бути дуже зговірливими, аби раптом не “проболталися”. Біль шість набраних проходять 40-годинний семінар при райдержадміністраціях. Приміром, у Пол тавському районі відповідальною за підготовку жінок-найманиць є Ірина Буренко, вона у районній раді – голова фракції партії “Совість України”, котра тісно співпрацює з Партією регіонів, по суті, є її спільником у заволодінні мандатами Верховної Ради.

До речі, саме у Полтавській РДА, на другому поверсі, посади державних службовців (з дер жавними зарплатами) займають колишні працівники виборчих штабів Партії регіонів. Саме тут , за інформацією джерела, по суті, уже діє неофіційний передви- борчий штаб Партії регіонів, який контролює набір соцпрацівників не тільки для Полтавського району, а й сусіднього Новосанжар ського.

Як повідомило джерело, кандидати у депутати від “Совісті України” (вони ж завуальовані під вивісками громадських організацій “Наш дім – Полтава” і “Моя Полтавщина”), які масово підго довують виборців гречкою і продпайками, за тиждень до виборів стануть членами Партії регіонів.

Але найважливіше в цій інформації те, що жінки-найманці чотири місяці отримуватимуть зарплату з державного і місцевого бюджетів в розмірі – понад 1800 гривень чистими кожна. Неважко порахувати, скільки грошей платників податків, тобто, нас з вами, шановний читачу, партія влади спрямовує на свою агітацію. Якщо, приміром, у Новосанжарському районі 28 сільських рад, де нині в середньму задіяні по два соціальні працівники, то на період виборів їх кількість збільшиться втричі, тобто щомісячно з бюджету на їх оплату йтиме понад 400 тисяч гривень, а на період виборів – понад півтора мільйона гривень! Приблизно така ж сума буде витрачена і в Полтавському районі.

Звісно, ніхто процес мовби “благородного набору” штатних працівників у районні відділи соцзахисту зупинити не зможе, адже ініціатива йде від уряду Азарова-Тігіпка (перший – голова Партії регіонів, другий – його партійний заступник і керівник Міністерства соціальної політики). Залишається сподіватися, що найняті жінки проявлять громадянську позицію і не запаскудять свою совість, щоб за державний кошт виконувати злочинні вказівки.