Прем’єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін закликав журналістів читати щоденники… білогвардійського(!) генерала Антона Денікіна, т.я.: «Однією з головних думок його праць та політичної діяльності було недопущення розчленовування Росії, особливо коли мова йде про малоросійську землю — Україну… Злочин, це якщо хтось тільки починає говорити про поділ Росії та України, навіть коли про це говорять учасники білого руху, або іноземці… До таких ідей генерал був абсолютно нетерпимий».

Тому тільки невігласи і зомбі не помічають абсолютної схожості між царською і більшовицькою Росією. Нинішня РФ — пряме продовження імперської політики попередників.

Заяви Путіна наразі лише словесні провокації, випробовування як відреагує Україна. Свого часу виклик по Тузлі таки зконсолідував українське суспільство. А як поведуться «хохли» тепер, коли в Україні повним ходом іде громадянська війна між гілками влади? Чи Україна обмежиться кволою черговою заявою МЗС? Чи Президент (більше нікому!) вживе серйозних кроків на зміцнення обороноздатності країни? Досить балачок про недостатнє фінансування української армії! Питання потрібно вирішувати твердою волею (якщо така взагалі присутня?!). Інакше той, хто не хоче годувати власну армію, годуватиме чужу. Але не лише гроші вирішують боєздатність Збройних сил України. Передусім там відсутній український дух. І дарма Україна свого часу відмовилась від ядерної зброї. Та й кожен народ має свою військову доктрину, що передбачає образ ворога. Які ще недружелюбні кроки з боку РФ потрібні, щоб стати офіційним ворожим уособленням, бодай в ЗСУ?