Нові-старі призначення до складу Кабінету Міністрів України ще раз підтвердили окупаційний характер нинішньої влади на чолі з В.Януковичем.

Про це йдеться в заяві заступника голови Української республіканської партії Ростислава Новоженця.

«Серед керівників вищого рівня виконавчої влади в Україні українці за національністю є швидше винятком, аніж правилом. Прем’єр-міністр М.Азаров (Пахло) – єврей, перший віце-прем’єр С.Арбузов – росіянин, віце-прем’єри Ю.Бойко і К.Грищенко – євреї, віце-прем’єр О.Вілкул – молдаванин. Міністри: фінансів Ю.Коробов, економічного розвитку І.Прасолов, екології О.Проскуряков, соціальної політики Н.Королевська, охорони здоров’я Р.Богатирьова, надзвичайних ситуацій М.Болотських – росіяни; енергетики Е.Ставицький, регіонального розвитку Г.Темник, освіти Д.Табачник – євреї.

Армія також в неукраїнських руках – міністром оборони (!) знову став росіянин — П.Лєбєдєв. Ось чому влада і придворна опозиція роками так опираються проти повернення в документи графи національність — аби таємне не стало явним. Бо, скажімо, Д.Табачник на своєму сайті стверджує, що він — українець, а М.Азаров пише, що він — просто «рускій чєлавєк».

На тому тлі, що в Україні 78% населення є етнічними українцями така кадрова політика Президента В.Януковича (білоруса за національністю) все більше нагадує політику апартеїду в Південно-Африканській Республіці, де у 60-хх рр. чорношкіра більшість була загнана у резервації, а владу захопили білі колонізатори.

Врешті-решт ст. 24 Конституції України не допускає жодних привілеїв чи обмежень за ознаками етнічного походження», — йдеться в заяві.