14 травня група т. зв. растаманів намагатиметься провести в Запоріжжі «Марш Свободи в рамках GLOBAL MARIJUANA MARCH» — ходу центральним проспектом міста з метою легалізації «легких» наркотиків.

З цього приводу Організація «НЕБО» офіційно заявляє:

— ми глибоко обурені ситуацією, що складається у місті. Наркомани, замість того, щоб лікуватися у відповідних закладах, вже відверто плюють на мораль і мають намір організовано пройти містом;

— усіма законними методами Організація «НЕБО» буде чинити опір проведенню «ходи наркоманів»;

— ми направляємо звернення до міського УМВС в Запоріжжі, управління СБУ та виконкому Запорізької міської ради з вимогами заборонити проведення маршу і притягнути його організаторів до відповідальності. Ми вбачаємо в їхніх діях пряму рекламу наркотичних речовин та відверту провокацію, що може призвести до заворушень та порушення громадського спокою в місті.

Якщо вищевказані звернення не матимуть потрібної реакції з боку владних структур, 14 травня Організація «НЕБО» виведе людей на проспект і вже фізично не дозволить проведення заходу, заблокувавши їм дорогу.

«Ми маємо зробити все можливе, аби не дозволити розповсюджуватися хворобливим ідеям наркоманів та їхніх злочинців-поводирів. Наше пряме завдання — не тільки унеможливити проведення «Маршу Свободи» в Запоріжжі, а й назавжди відбити у них бажання і навіть думку організовувати щось подібне.

Нашим гаслом має стати: «Наркоманів – на нари, наркобаронам – смертну кару!» — заявив Голова Організації «НЕБО» Ігор Артюшенко

Прес-служба ЗОГМО «НЕБО»

(068) 448-37-02

nebo.zp@gmail.com