14 березня 2011 року біля адміністрації Президента на Банковій активісти громадських організацій розпочали всеукраїнську акцію з вимогою відставки голови МВС Анатолія Могильова. Організаторами були КУПР та ВГО «Порядок і достаток», решта до них долучилися.

Народу зібралося не дуже багато, бо акція почалася об 11-ій, і як пояснили організатори, хтось розпустив чутку, що початок о першій, і підхід людей розтягнувся у часі, а чекати до першої у мене не було змоги. Але встигла побачити на акції декількох відомих правозахисників і громадських діячів.

Активісти тримали плакати: «Могильовщину геть!», «Могильов псує імідж України в очах міжнародної спільноти», «Могильов дискредитує Президента!». У зачитаному, а пізніше переданому до адміністрації зверненні до Януковича перераховувались репресії і зловживання, у яких замішана міліція: кримінальні справи і утримання в СІЗО активістів антиподаткового Майдану і «тризубівців», обшуки у журналістів, переслідування громадських діячів, катування і смерті у райвідділках, зростання злочинності.

На асфальті розкидали маленькі листівочки з портретами Могильова. На кожній з одного боку був шарж на нього, а з іншого — його фотографія на трибуні Верховної Ради. Потім ці листівочки згребли у металевий посуд, і один з організаторів підприємницького Майдану, Сергій Мельниченко, проти якого теж порушено кримінальну справу, урочисто ці папірці спалив. Після чого він, пригадавши, що Янукович вже показував Могильову жовту картку, показав йому ще одну жовту — і червону.

«Прах Могильова» розвіяли у повітрі, а потім підмели мітлою і згребли до «урни».

Виступили ще кілька промовців, а потім Олександр Місюра над «урною з прахом» оголосив безстрокове голодування з вимогою припинення політичних репресій і відставки Могильова.

Репортаж Олени Білозерської