Московські попи просять Януковича ліквідувати УПЦ КП. Як ставити наголос у заголовку у слові «попи» — в контексті не так вже і важливо…
Одеська єпархія УПЦ МП винайшла спосіб, як можна за місяць позбутися Київського патріархату. Влада України може за місяць вирішити проблему розколу, ліквідувавши реєстрацію Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП).
Таку пропозицію, адресовану президенту Віктору Януковичу та іншим предстакникам української валди, висловив прес-аташе Одеської єпархії Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) отець Сергій (Лебедєв).
«Для того щоб ці питання — про власність, юридичні особи — вирішити, нічого особливо складного не треба. Подивіться, як швидко покінчили з розколом в Болгарії: уряд прийняв рішення, і буквально протягом тижня воно було втілено в життя. Розкол зник моментально, тому що це було штучне утворення. Так що якщо буде політична воля, якщо політична мудрість буде проявлена керівництвом країни, то розкол зникне як дим. Може бути, не за тиждень як в Болгарії, але протягом місяця про нього забудуть як такий», — сказав він.