Київрада хоче продати землю в центрі столиці Крючкову і «єнакієвським»Київрада готується продати ТОВ «Артдизайн» земельну ділянку площею 566 кв. м на вул. Антоновича, 7А поруч зі станцією метро Льва Толстого. За ділянка вже сплачено аванс 2,17 млн гривень.

Землю збираються продати ТОВ «Артдизайн», яке орендувало її в 2011 році на 5 років для реконструкції, експлуатації та обслуговування адмінбудівель. Там знаходиться будинок площею 362 кв. м, який належить фірмі.

На пленарному засіданні Київради 10 вересня 2015 року директор департаменту Олексій Поліщук сказав, що за землю вже оплачений аванс 2,17 млн гривень.

Зокрема, 1 березня Департамент земельних ресурсів Київської міськадміністрації КМДА за результатами тендеру замовив КП «Київський інститут земельних відносин» землеоціночної та технічну документацію за 6 тис. гривень.

Засновниками «Арт-Дизайн» є Леонід Крючков, Антоніна Сліпченко та ТОВ «Форми», а директором – Олександр Ступак.

Крючкова у 2014 році був він дав покази, призначено заступником директора «Укрінмаш» — дочірнього підприємства державного концерну «Укроборонпром».

Його брат Дмитро Крючков очолює правління ВАТ «ГК «Енергомережа», яке стало фігурантом угоди на «Запоріжжяобленерго» у справі про крадіжку 346 млн гривень. Неофіційно учасники ринку пов’язують Дмитра Крючкова з віце-президентом УЄФА Григорієм Суркісом, представники якого входили до керівних органів «Енергомережа».

Антоніна Сліпченко є київським нотаріусом, а раніше була помічницею Дмитра Крючкова.

«Форми» належить Ступаку і Ємельянову Олександру. Обидва раніше володіли ТОВ «Ректан» з групи Юри Єнакіївського, яке зараз оформлено на Марію Рябцева.

Ступак відомий як засновник ТОВ «Елейн», яке в часи Януковича постачало паливо військовим, і як партнер по ТОВ «Грандвуд Інвест» Олексія Чеботарьова, близького до екс-глави МВС Віталія Захарченко. Чеботарьова вважають одним з головних гравців нелегального ринку горілки.

Нещодавно «Ділова столиця» повідомила, що структури екс-заступника глави РНБО Володимира Сівковича продали свою частку у ВАТ «Чернігівський завод радіоприладів» колишнім менеджерам братів Крючкових.