Львівська крайова організація Української Республіканської партії нещодавно звернулася до Генпрокуратури України з вимогою розібратися з діями Азарова, який підписав з Московським ханством угоду про зону вільної торгівлі. На якій підставі? Є закони, які говорять про євроінтеграцію. Україна нібито хоче зони вільної торгівлі з ЄС. А тут – рух у протилежний бік без будь-якого попередження народу України.

Зрештою, отримала реальний термін ув’язнення колишня прем’єр Юлія Тимошенко – за перевищення повноважень. Вона, як сказав суддя, не мала права підписувати самостійно підписувати міжнародні документи. Тож, цілком логічно було би припустити, що й Азаров подібних прав не має. Однак…

Як сказано в офіційній відповіді ГПУ за підписом начальника відділу інтересів держави у сфері кредитно-фінансової, митної, інвестиційної діяльності В.Чижиковського, відповідно до Закону України «Про міжнародні договори України», «вищі посадові особи держави мають право вести переговори і підписувати міжнародні договори України без спеціальних повноважень».

Тож, виходить, що або Тимошенко посадили без будь-яких законних підстав, хоча б і формальних. Або ж Генпрокуратура чудово послугується подвійними стандартами – що не можна Тимошенко – те можна Азарову.