13-14 жовтня у Львові відбудеться тренінг на тему: «Толерантність. Ксенофобія. Расизм». За повідомленням керівників проекту, тренінг проводитимуть найкращі українські тренери-практики.

Учасники зможуть ознайомитись із найрізноманітнішими методиками та підходами у проведенні інтерактивних занять на зазначені теми, поглибити свої знання, обмінятись досвідом, налагодити хороші контакти для майбутньої співпраці, отримати безліч корисної літератури.

Участь в проекті можуть взяти молоді активні громадські діячі, педагоги та бажаючі поглибити свої знання щодо даної теми.
Впадає у вічі, що захід про толерантність співпадає з черговою річницею УПА (14 жовтня 1942 — ред.) і проводиться у столиці «бандерівського» краю. Це очевидно для того, аби відівчити громадськість, зокрема, молодь від боротьби за свої права і прищепити у суспільстві бацилу толерантності, що як пошесть розповсюджується Україною і вже влучно поіменована «толерастією».
У той час, коли українці як етнос у власній державі усунуті від влади і власності, вести розмови про толерантність (йдеться зрозуміло стосовно тих, що сів нам на шию) є вищою мірою цинізму. А розмови в Україні про ксенофобію і расизм є логічними лише стосовно окупантів. Однак, нажаль, здорової і справедливої ненависті до загарбників в Україні не відчувається.
Якщо раптом зазначений тренінг має продукувати обурення незадовільним становищем корінної нації у т.зв. незалежній Україні, тоді — всі на тренінг!