Бойкот німецьких товарівСправа Дем’янюка набуває нових обертів і схоже вилізе боком організаторам. Звинувачення продовжує торочити заяложені аргументи, що вже давно не тримаються купи і на яких прогорів свого часу ізраїльський суд. Німці підхопили стару фальшивку — аусвайс (посвідчення) охоронця концтабору Івана Дем’янюка, виготовлену в лабораторіях КГБ-ФСБ. Єдиним свідком і далі фігурує 93-літній єврей з Канади, що вже не в стані розпізнати фото свого рідного батька, зате «дуже добре» пам’ятає гаутмана Дем’янюка. Але тим, що реанімували справу Дем’янюка, це не важливо. Головне, що на суді у Мюнхені виступлять 40 євреїв — родичів загиблих у концтаборі Собібор, і весь світ жахатиметься від злочинів… українців!? Недарма міжнародні ЗМІ, що здебільшого контролюються сіоністами, постійно підкреслюють, що Дем’янюк українець, хоча вказування національності не характерно для західних мас-медіа.

Show must go on — вважають ті, що «замовили» Дем’янюка. Адже на його судовому процесі в Ізраїлі побувало бл. 800 тис.(!) осіб з 1986 по 1993рр. А тепер перебіг засідання в Мюнхені висвітлюватимуть сотні журналістів. Зокрема, перший день суду 30 листопада фільмувало понад 400 (!) телекомпаній світу.

Але в плани закулісних ляльководів справи Дем’янюка не входило отримати відсіч саме з українського боку, що з кожним днем наростає. Першою на захист Дем’янюка в Україні стала крайова організація Української республіканської партії у Львові, що у травні і вересні ц.р. провела пікетування почесного консульства ФРН. Ініціативу УРП підтримала Львівська обласна рада, що визнала своїм рішенням від 22 вересня справу Дем’янюка міжнародною змовою проти українців і України та звернулась до Президента, МЗС України, Світового Конгресу українців за підтримкою. Відкриття судового засідання ознамелувалось серією протестів в Києві. Члени КУНу, Української партії, УРП вимагали під німецьким посольством звільнення Дем’янюка. А представники автономних правих під вечір того ж дня закидали посольство димовими шашками і заблокували вихід з приміщення ланцюгом.

А 2 грудня на сесії Львівської обласної ради заст.голови УРП Р. Новоженець заявив, що справа Дем’янюка відновлена з метою політичного гешефту. Ізраїль вимагає у Німеччини нових фінансових компенсацій тепер для тих, що пережили Голокост, за моральні страждання , в обмін на публічне відмивання Німеччини від військових злочинів, переводячи відповідальність на українців. Водночас, Росія дає Німеччині дешевий природний газ, в обмін на дискредитацію Німеччиною України, допомагаючи псевдо-документами по Дем’янюку з архівів ФСБ. » Все це відбувається у той час, коли вулицями німецьких міст вільно шкандибають нацистські злочинці, адже Німеччина ще у 1968р. для своїх громадян оголосила амністію за злочини II світової війни і тепер полює за іноземцями, зокрема, українцями аби їх звинуватити у власних гріхах»- сказав республіканець.

На знак протесту проти судилища над немічним невинним (навіть Верховний суд Ізраїлю у 1993р. змушений був повністю виправдати Дем’янюка) українцем Новоженець закликав громадськість не користуватися послугами нотаріальної контори, яку за сумісництвом очолює почесний консул ФРН у Львові М. Дякович, і оголосив бойкот німецьким товарам — не купувати в Україні продукцію, вироблену в Німеччині.

Вочевидь, в Мюнхені почули ці заклики, перервали судове засідання 2 грудня і перенесли його на 21 грудня ц.р.

«Дух волі» і надалі відслідковуватиме події навколо справи Дем’янюка і закликає українців, зокрема, 21 грудня до нових акцій протесту. Нехай у німецьких нацистів земля горить під ногами! Свободу Івану Дем’янюку!