Подаємо повідомлення, яке з’явилося в ЗМІ, з коментарями від “Тризубу” ім. С.Бандери в дужках.

17 січня 2011 року ТСН повідомили, що в Запоріжжі невідомі вистрілили в будівлю Жовтневого районного суду, де слухаються ряд резонансних справ, зокрема, справа з підриву пам’ятника Сталіну, повідомив голова Жовтневого районного суду Віктор Татарінов. (Іншими справами суд не займався і не займається?)

«У неділю 16 січня після 19:00 невідомий вистрілив у вікно на першому поверсі, де знаходиться кабінет судді. Це було єдине вікно, яке світилося на той момент. Суддя просто затримався на роботі. (Стаханівець, мабуть, і план перевиконує?) Куля пролетіла над його головою і потрапила в шафу. Було пошкоджено скло, штора, жалюзі і меблі», — розповів Татарінов. Він також зазначив, що суддя, чий кабінет потрапив під обстріл, не мав відношення до резонансних справ. (Судив чесно, хабарів не брав, ворогів не мав?)

При цьому Татаринов не виключив, що нападники можуть бути зацікавленими особами: «Після погроз певних сил, які звучали на адресу суддів та інших чиновників, можна таку версію допустити. Хоча може бути і просте хуліганство». (Але бандерівці – скоріш за все.)

Як повідомив перший заступник прокурора Запорізької області Олександр Попович, «за результатами огляду місця події знайдено розплющений металевий предмет сірого кольору, схожий на кулю пневматичної зброї». Він не виключив, що невідомий стріляв з даху або вікна одного з сусідніх будинків. (Сусідній будинок, подвійне скло, жалюзі, штора, меблі – мабуть це та пневматика, з якої “тризубівці” планували збити президентський літак).

«Зараз правоохоронні органи Запоріжжя вживають усіх заходів для розкриття злочину. Перевіряються всі версії. Встановлюється особистість того, хто стріляв і зброя, з якої стріляли», — заявив Попович. (А що там перевіряти – звичайно ж націоналісти винні, тим більше, що вже затримані за акт обрізання пам’ятника Сталіну).

У справі про стрілянину по будівлі Жовтневого райсуду порушено кримінальну справу за ч.4 ст.296. Кримінального кодексу України (хуліганство із застосуванням вогнепального або іншого предмета, спеціально використаного для нанесення тілесних ушкоджень). (А якому тілу ушкоджень завдано, невже в портрет Пахана влучили?)

У зв’язку з подією посилені заходи охорони судової установи. (Охороняти урядовців, охороняти посадовців, охороняти правоохоронців, а де ж набратись охоронців?)

(Які ще правопорушення висмокчуть з пальця сучасні сталінські вискребиші для висунення чергових звинувачень проти націоналістів? Які ще “геніальні” докази і факти вигадають лівозахисні органи?)

Прес-служба ВО “Тризуб” ім. С. Бандери